• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Buďte pôžitkár - Wüsthof predstavuje revolučnú radu nových nožov pre náročných EPICURE

Keď sa vo vývoji s láskou pripravovaného produktu stretne povestná japonská efektívnosť s vyhlásenou nemeckou kvalitou, nemôže to skončiť inak ako dokonale precíznym dielom. Reč je o revolučnej novinke z dielne Wüsthof, modelovej rade nožov EPICURE – Pôžitkár. Tieto inovatívne nože nezostali svojmu labužníckemu názvu skutočne nič dlžné, poďme si však predstaviť v čom tkvie ich absolútna jedinečnosť.

Pôžitok z jedinečnosti

Modelová rada EPICURE má hneď niekoľko úžasných vlastností. Profil rukoväte je na začiatku široký a na konci zúžený, čím sa prispôsobuje prirodzenému pohybu ruky. Výsledkom je ideálny úchop. Novo vyvinutý zakrivený tvar hlavy účinne chráni prsty pred ostrou čepeľou, čo poskytuje väčšiu bezpečnosť a kontrolu pri krájaní. Široký tvar čepele zaisťuje ľahšiu ovládateľnosť noža s rýchlym presunom nakrájaných potravín.

Vďaka inovatívnej geometrii hlavy a širšiemu tvaru čepele je hmotnosť sústredená do prostriedku noža. Dosiahlo sa tak rovnomerné vyváženie, ktoré umožňuje rýchlu a ľahkú prácu s nožom, bez zbytočnej námahy.

Čepeľ má optimálny brúsny uhol 15 °.

Výnimočnosť rukoväte

Materiál rukoväte pozostáva z prírodných vlákien a živice. Kombinuje príjemný pocit z dreva s mohutnými a hygienickými kvalitami plastu. Tento materiál sa vyrába v USA, rukoväť však pochádza z mekky nožov, a síce nemeckého Solingenu.

Drevená rukoväť je vyrobená z grenadilového dreva, ktoré poznáme ako materiál používaný na výrobu tých najkvalitnejších skateboardov. Každá rukoväť noža v rade EPICURE je unikátna a môže sa pochváliť svojim ergonomickým tvarom.

Precízne nabrúsenie

Dokonalosť týchto nožov zabezpečuje Precision Edge Technology – unikátna technológia brúsenia Wusthof, ktorou sa dosiahli nasledovné vlastnosti:

  • extrémne vysoký počiatočný rezný výkon noža
  • výnimočne dlhá životnosť ostria
  • optimálne ostrie po celej dĺžke čepele
  • jedinečná, stále vysoká a obnoviteľná kvalita ostria

Staňte sa trendsetterom medzi kuchármi a vyskúšajte najnovšiu modelovú radu nožov EPICURE na vlastnej koži. Buďte náročný. Dovoľte si byť tým pravým pôžitkárom.

Našu aktuálnu ponuku precíznych kuchynských nožov EPICURE nájdete tu:

https://profikuchar.sk/c/epicure

Ak sa vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi.

Kategórie článku

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info