Máte otázky?

Petra Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchynské nože

Popis kategórie

V našej ponuke profesionálnych nožov nájdete výber kvalitných kuchárskych nožov pre profesionálnych kuchárov a všetky domácnosti, ktoré si potrpia na kvalitu.

Nože v našej ponuke sú vyrábané z kvalitných materiálov. Patria medzi najlepšie nože sveta. Tie sa vynačujú dodržaním najdôležitejších vlastností profi nožov (vysoká ostrosť, dlhodobá stálosť ostria, odolnosť voči korózii a ľahké brúsenie). V ponuke nájdete kuchárske nože rôznych druhov (napríklad nôž na zeleninu, lúpací nôž, špikovací nôž, filetovací nôž, kuchársky nôž, nôž na šunku, nôž na chlieb, vykosťovací nôž, santoku nôž a ďalšie). Okrem toho v ponuke nájdete aj špeciálne pomôcky ako lopatka, vidlička na mäso, ocieľka, diamantová ocieľka, magnetický držiak na nože, rezu odolná rukavica, brašne na nože a iné kuchynské pomôcky.

V ponuke máme pre vás kvalitné značkové kuchynské nože, napríklad IVO Cutelarias, ktorej sme výhradný dovozca pre SR a ČR, či Victorinox, Wüsthof, Giesser Messer, Tsuki damaškové nože a ďalšie.

Dokonale ostré, celokované,
profi kuchynské nože

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 905 záznamov.

Kuchynské nože pre hobby aj profesionálov 

Nože v našej ponuke sú vyrábané z kvalitných materiálov, čím sú dodržané najdôležitejšie vlastnosti profi nožov (vysoká ostrosť, dlhodobá stálosť ostria, odolnosť voči korózii a ľahké brúsenie). V ponuke nájdete kuchárske nože rôznych druhov (napríklad nôž na zeleninu, lúpací nôž, špikovací nôž, filetovací nôž, kuchársky nôž, nôž na šunku, nôž na chlieb, vykosťovací nôž, santoku nôž a ďalšie). 

Príslušenstvo ku kuchynským nožom 

Okrem toho v ponuke nájdete aj špeciálne pomôcky ako lopatka, vidlička na mäso, ocieľka, diamantová ocieľka, magnetický držiak na nože, rezu odolné rukavice, brašne na nože a iné kuchynské pomôcky. V ponuke máme pre vás kvalitné značky ako IVO Cutelarias, Victorinox, Wüsthof, Giesser Messer, Tsuki damaškové nože a ďalšie.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov

#profikuchar na Instagrame

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info