Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchynské nože

Popis kategórie

V našej ponuke nožov nájdete výber kvalitných kuchárskych nožov pre profesionálnych kuchárov a všetky domácnosti, ktoré si potrpia na kvalitu, chcú mať potešenie a radosť z varenia.

Neviete ako vybrať nôž? Napísali sme pre Vás článok v našom blogu ako vybrať nôž.

Nože v našej ponuke sú vyrábané z kvalitných materiálov. Patria medzi najlepšie nože sveta. Tie sa vynačujú dodržaním najdôležitejších vlastností profi nožov (vysoká ostrosť, dlhodobá stálosť ostria, odolnosť voči korózii a ľahké brúsenie). V ponuke nájdete kuchárske nože rôznych druhov (napríklad nôž na zeleninu, lúpací nôž, špikovací nôž, filetovací nôž, kuchársky nôž, nôž na šunku, nôž na chlieb, vykosťovací nôž, santoku nôž a ďalšie). Okrem toho v ponuke nájdete aj špeciálne pomôcky ako lopatka, vidlička na mäso, ocieľka, diamantová ocieľka, magnetický držiak na nože, rezu odolná rukavica, brašne na nože a iné kuchynské pomôcky.

V ponuke máme pre vás kvalitné značkové kuchynské nože, napríklad IVO Cutelarias, ktorej sme výhradný dovozca pre SR a ČR, či Victorinox, Wüsthof, Giesser Messer, Tsuki damaškové nože a ďalšie.

Nože IVO pre dokonalý zážitok z varenia. Odporúča šéfkuchár Peter Varga a Milan "Junior" Zimnýkoval.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 932 záznamov.

Kuchynské nože pre hobby aj profesionálov 

Nože v našej ponuke sú vyrábané z kvalitných materiálov, čím sú dodržané najdôležitejšie vlastnosti profi nožov (vysoká ostrosť, dlhodobá stálosť ostria, odolnosť voči korózii a ľahké brúsenie). V ponuke nájdete kuchárske nože rôznych druhov (napríklad nôž na zeleninu, lúpací nôž, špikovací nôž, filetovací nôž, kuchársky nôž, nôž na šunku, nôž na chlieb, vykosťovací nôž, santoku nôž a ďalšie). 

Príslušenstvo ku kuchynským nožom 

Okrem toho v ponuke nájdete aj špeciálne pomôcky ako lopatka, vidlička na mäso, ocieľka, diamantová ocieľka, magnetický držiak na nože, rezu odolné rukavice, brašne na nože a iné kuchynské pomôcky. V ponuke máme pre vás kvalitné značky ako IVO Cutelarias, Victorinox, Wüsthof, Giesser Messer, Tsuki damaškové nože a ďalšie.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 283 hodnotení