• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Výšivky

VÝŠIVKY NA KUCHÁRSKE RONDONY A ZÁSTERY

 

Zviditeľnite sa! Prezentujte sa strojovou výšivkou loga Vašej reštaurácie, prípadne akéhokoľvek textu podľa Vašich prianí (meno kuchára, názov reštaurácie, pracovná pozícia a pod.), na kuchárskom rondone, čiapke, čašníckej košeli/blúzke alebo kuchárskej či čašníckej zástere.Výšivka je najkvalitnejší a najtrvácnejší spôsob prezentácie loga na kuchárskych a čašníckych odevoch s najdlhšou životnosťou.

Hlavné výhody výšivky:

  • Pranie odevu nemá vplyv na kvalitu výšivky
  • Výšivky odev nepoškodia ani pri bielení, ani praním odevu pri vysokých teplotách
  • Farba výšivky je trvácna, praním nevyšedivie
  • Výšivku je možné bez obáv žehliť

Zabezpečíme pre Vás kompletnú službu vyšitia textu či loga, od spracovania grafického návrhu až po samotnú realizáciu. Všetko podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Radi Vám poradíme, aby Vaša výšivka vyzerala čo najlepšie (farba, umiestnenie, veľkosť a pod.).


Vyšitie textu

Priamo v objednávke zadajte text, ktorý požadujte vyšiť na rondon či zásteru. Výšivky sú spoplatnené za každý našitý riadok (napr. meno a priezvisko kuchára je jeden riadok, názov prevádzky je druhý riadok). Jeden riadok obsahuje max. 15 - 18 znakov.

Vyberte typ písma z ponúkaných vzorov a farbu výšivky. Na svetlé rondony či kuchárske zástery odporúčame tmavé farby výšivky, na tmavých materiáloch vynikne biela, svetlo červená alebo zlatá výšivka.

Texty štandardne vyšívame vo veľkosti cca 8 cm. Ak máte záujem o inú veľkosť, kontaktujte nás prosím alebo dopíšte Vaše požiadavky do poznámky v objednávke.

Dĺžka vyrobenia výšivky je štandardne do 7 dní od potvrdenia objednávky.


Na oblečenie Vám vyšijeme akýkoľvek text, napríklad  meno, názov Vašej prevádzky alebo pracovnú pozíciu. Ak máte záujem o výšivku loga, pošlite nám ho na mail profikuchar@profikuchar.sk, ideálne logo v krivkách. Následne Vám pošleme cenovú ponuku.

1 Brush Script New Brush Script New
2 Allegra Script New Allegra Script New
3 Evening news Evening news


Vyšitie loga

Priamo v objednávke (v poznámke) zadajte Vašu požiadavku na vyšitie loga.

Pošlite nám na náš e-mail profikuchar@profikuchar.sk logo Vašej prevádzky v akomkoľvek formáte, najlepšie v krivkách/vektoroch. Následne Vám pošleme cenovú ponuku, ktorá obsahuje cenu za vyšitie loga a cenu za spracovanie loga v grafickom programe. Kalkulácia ceny za vyšitie loga je závislá od počtu stehov. Grafické spracovanie loga sa účtuje len jedenkrát. Ak v budúcnosti budete chcieť opäť vyšiť rovnaké logo, už Vám táto položka nebude účtovaná.

Logo štandardne vyšívame vo veľkosti: náprsné logo šírka cca 8 cm, logo na zástere šírka cca 10 - 12 cm. Ak máte záujem o inú veľkosť, kontaktujte nás alebo dopíšte Vaše požiadavky do poznámky v objednávke.

 

Umiestnenie výšivky

Štandardne sa výšivka umiestňuje na ľavý hrudník pánskeho kuchárskeho rondonu, ľavú hornú časť krátkej zástery, na pravý hrudník dámskeho kuchárskeho rondonu a do stredu v hornej časti dlhej zástery ku krku. Ak máte záujem o iné umiestnenie výšivky, kontaktujte nás prosím, alebo dopíšte Vaše požiadavky do poznámky v objednávke.

Výšivka sa dá umiestniť na tú plochu odevu, ktorá je dostupná pre vyšívací stroj. Ak požadujete iné miesto výšivky, kde nemá vyšívací stroj dobrý prístup, odporúčame Vám využiť možnosť nášivky.

 

Nášivky na rondony, zástery či čiapky

Nášivky sú nutnosťou v prípade, ak žiadate vyšiť text či logo Vašej prevádzky na ťažko dostupné miesta odevu pre vyšívací stroj. Jedná sa napr. o golier alebo rukáv kuchárskeho rondonu, krajné časti rondonu či zástery, alebo o výšivky na kuchárske čiapky.

V tomto prípade je text alebo logo vyšité na zvlášť textíliu a tá je potom prišitá na odev.

Ukážky výšiviek nájdete na našom facebook profile.


Prosím neváhajte a kontaktujte nás! Sme pripravení splniť Vaše individuálne požiadavky a poradiť Vám, ako spraviť Váš kuchársky či čašníčky odev viac atraktívnym a reprezentatívnym.

 

Cenník (s DPH):


Text jeden riadok - max. 18 znakov 3 €
Logo - podľa počtu stehov 3 – 9 €
Nastavenie stroja (len v prípade výšivky loga,
platí sa jednorázovo pri prvej objednávke)
od 9,90 €

Pri väčšom počte vyšívaní možná zľava. Dohodnuté individuálne.
Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info