Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vákuovačky

Popis kategórie

Vákuové baličky, nazývané aj vákuovačky, zváračky fólii, či zváračky na sáčky (alebo vrecká) pre profesionálov alebo domácnosti poskytujú komfortné a moderné riešenia pre uchovávanie potravín a ich neskoršie spracovanie. Vákuové vrecká a baličky tak nájdu uplatnenie u profesionálov, alebo aj šikovných gazdiniek v domácnosti.

V našej ponuke nájdete väčšie komorové vákuovačky vhodné do profesionálnych prevádzok. Máme tiež menšie vákuovačky vhodné pre domácnosti, ktoré s potravinami narábajú efektívne.

Vákuovačka aj u vás: prečo si ju zaobstarať?

Balenie potravín pomocou zváračky na potraviny zabezpečuje, že jedlo nemá prístup k vzduchu, menej oxidujú a mikroorganizmy nemajú priestor na rast. Vákuovačku používame, keď chceme, aby jedlo vydržalo dlhšie, a to bez zmeny kvality a chuti. Zváračky na sáčky šetria čas, peniaze a dokonca aj životné prostredie, keďže vďaka nim jedlo nemusíme vyhodiť a môžete ho využiť neskôr. Vákuovačka je vhodným efektívnym prístrojom do reštaurácií aj domácností. 

Zváračka fólií na potraviny v reštaurácii predstavuje ideálny prístroj na efektívne zaobchádzanie s jedlom. Jedlo si viete predpripraviť, vákuovo zabaliť a uvariť či rovno servírovať bez zmeny kvality či chuti, čo pri bežnom skladovaní nie je možné. Vákuovo zabalené potraviny môžete niekedy skladovať aj o pár mesiacov dlhšie. Je možné skladovať surové potraviny (mäso, zeleninu..), ale aj uvarené potraviny (mäso, ryža, cestoviny..). Vákuová balička potravín vytvára nekonečné množstvo možností pre zefektívnenie práce a zaobchádzania s jedlom. 

Hlavné výhody vákuového balenia:

1. Jedlo vydrží dlhšie čerstvé

2. Jedlo nestratí chuť, nutričné hodnoty, farbu ani textúru

3. Skladovanie je zdravotne bezpečnejšie

4. Skladovanie zaberie menej priestoru

5. Efektivita pri práci

6. Úspora času pri príprave jedla

7. Celkové zlepšenie služieb ponúkaných zákazníkom

Vyberte si z našej širokej ponuky vákuovačiek, zváračiek fólií a zváračiek na potraviny. Skladujte jedlo dlhšie a bez obáv! 

Nože IVO pre dokonalý zážitok z varenia. Odporúča šéfkuchár Peter Varga a Milan "Junior" Zimnýkoval.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 33 záznamov.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 218 hodnotení