Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

KitchenAid

Popis kategórie

KitchenAid je štýlová americká značka s dlhoročnou históriou a tradíciou, pri ktorej si môžete byť istý kvalitným prevedením a skvelým výsledkom. Všetky zariadenia a pomôcky KitchenAid sú vyrábané pre potreby profesionálnych kuchárov s prihliadnutím na použitie v domácnosti. Či ste profi kuchár alebo domáci milovník varenia, KitchenAid je pre vás to pravé.

Legenda KitchenAid sa zrodila v roku 1919, pred 100 rokmi. Kuchynské roboty KitchenAid sú najpredávanejšie na svete. Nadčasový ikonický dizajn kuchynských robotov, ktorý sa udržal dodnes, bol vytvorený v roku 1936. Celých 80 rokov tak zostáva takmer bezo zmeny, a to nie len čo sa týka vzhľadu, ale aj vnútornej konštrukcie. O robotoch KitchenAid sa hovorí, že sú nezničitelné! Sú výnimočné aj tým, že pri miešaní rotuje nie len metla šlahača, ale aj šlahač samotný. 

KitchenAid v súčasnosti ponúka širokú paletu kuchynských pomôcok. Okrem profesionálnych kuchynských robotov aj mixéry, ručné mixéry, toastovače, rýchlovarné kanvice, kávovary a rôzne kuchynské náradie. Môžete si vybrať z viacerých farieb podľa vášho vkusu či farebnosti vašej kuchyne.

Nože IVO pre dokonalý zážitok z varenia. Odporúča šéfkuchár Peter Varga a Milan "Junior" Zimnýkoval.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 26 záznamov.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 224 hodnotení