• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

KitchenAid

KitchenAid je štýlová americká značka s dlhoročnou históriou a tradíciou, pri ktorej si môžete byť istý kvalitným prevedením a skvelým výsledkom. Všetky zariadenia a pomôcky KitchenAid sú vyrábané pre potreby profesionálnych kuchárov s prihliadnutím na použitie v domácnosti. Či ste profi kuchár alebo domáci milovník varenia, KitchenAid je pre vás to pravé.

Legenda KitchenAid sa zrodila v roku 1919, pred 100 rokmi. Kuchynské roboty KitchenAid sú najpredávanejšie na svete. Nadčasový ikonický dizajn kuchynských robotov, ktorý sa udržal dodnes, bol vytvorený v roku 1936. Celých 80 rokov tak zostáva takmer bezo zmeny, a to nie len čo sa týka vzhľadu, ale aj vnútornej konštrukcie. O robotoch KitchenAid sa hovorí, že sú nezničitelné! Sú výnimočné aj tým, že pri miešaní rotuje nie len metla šlahača, ale aj šlahač samotný. 

KitchenAid v súčasnosti ponúka širokú paletu kuchynských pomôcok. Okrem profesionálnych kuchynských robotov aj mixéry, ručné mixéry, toastovače, rýchlovarné kanvice, kávovary a rôzne kuchynské náradie. Môžete si vybrať z viacerých farieb podľa vášho vkusu či farebnosti vašej kuchyne.

Zobrazených 1-28 z celkovo 28 záznamov.
Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info