O nás

Profikuchár je značka pre tých, ktorí denno-denne túžia prekonať samých seba, naplno a otvorene prejavovať svoje kulinárske zručnosti a energiu, a tým nadchnúť svet. Sme rovnocenný partner pre výber pracovných nástrojov a oblečenia, zvládajúce náročné pracovné tempo a podmienky ich používania, ako aj vysoké očakávania ich majiteľov.

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá vznikla za účelom podporenia kuchárov, čašníkov aj mäsiarov v ich pracovnom poslaní. Veríme v silu a pasiu kuchárov a túžime, aby vypustili svoju divokú kulinársku energiu a spravili z každého jedla kulinársky zážitok.

Čo robíme?

Fascinuje nás divoká energia a kreativita, ktorá je charakteristická pre gastro biznis. Podporujeme tú vášeň, nadšenie a lásku k jedlu. Žiadny ideál, ale vypustené kulinárske zviera.

Zobraziť referencie

Prečo to robíme?

Sme tu preto, aby sme vypustili kulinárske zviera vo vás a každé jedlo sa tak stalo gastronomickým zážitkom.

Nech je jedlo o pozitívnej emócii, ktorú profesionáli v gastre zažívajú pri jeho príprave a tá nech sa dostane na každý tanier, ktorý si ich zákazník objedná.Nech je varenie pasia, ktorá pomôže uvoľniť kulinársku slobodu a prejaviť nespútanú kreativitu pri každom varení.

Hovoria za nás roky skúseností, kvalitne
vyhotovené výšivky a spokojní zákazníci!

Redakcia 

  • pravidelne Vám prinášame kvalitný obsah v našom Blogu Profikuchar, ktorého sme vydavateľom.
  • Adresa vydavateľstva: Profi Vision s.r.o., Kostlivého 19, 821 03 Bratislava
  • Redaktori: Ing. Janka Snopková, Mgr. Stanislav Snopko
  • Aktualizácia: Nepravidelne
  • ISSN 2729-8515 

 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 308 hodnotení