• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Kuchárske oblečenie a obuv

V našej ponuke kuchárskeho oblečenia nájdete základný sortiment gastro oblečenia a doplnkov pre kuchárov. Naše kuchárske oblečenie uznávaných značiek je vyrobené z kvalitných materiálov. Vybrať si môžete z viacerých veľkostí, farieb a vyhotovení.


Kuchárske oblečenie je pre kuchára veľmi dôležité, pretože nespĺňa len estetickú funkciu, ale predovšetkým má za úlohu chrániť telo kuchára pred zranením alebo popálením. V ponuke našej stránky www.profikuchar.sk nájdete kvalitné a funkčné kuchárske

rondony - blúzy (veľká ponuka rondonov skladom, príp. na objednávku), kuchárske nohavice, polokošele a tričká, kuchárske zástery, kuchársku obuv,šatky okolo krku,rukavice a tiež funkčné kuchárske čiapky. Ponúkame aj výhodné kuchárske sety. Myslíme aj na najmenších v časti pre deti.
Funkčná, štýlová a hlavne bezpečná kuchárska obuv značiek Birki’s (Quality shoes made in Germany), Portwest a THOR od Suecos. Kvalitné, moderné a funkčné kuchárske oblečenie obľúbených značiek EGOchef, Portwest, ChefWorks, WHITES CHEF CLOTHING a iné. Ponúkame tiež výrobky našej značky šité na Slovensku (zástery, šatky, čiapky).
Veľké množstvo kuchárskeho oblečenia a obuvi SKLADOM. Odosielame denne, preto už zajtra môžu byť Vaše! Na rondony, zástery či čiapky Vám vyšijeme akýkoľvek text alebo logo Vašej prevádzky. Čítajte viac tu a inšpirujte sa.
Zobrazených 1-36 z celkovo 320 záznamov.
Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info