Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Elektrické brúsky na nože

Popis kategórie

Profesionálne elektrické brúsky nožov, ktoré ocenia aj amatérski kuchári. Elektrické brúsky na nože nájdete u nás v rôznych dizajnoch a farbách. Vybrať si môžete z dvoj alebo trojstupňových elektrických brúsok na nože. Môžete nimi ostriť klasické hladké nože, tak aj zúbkované. Vďaka tomu je brúska na nože elektrická vychytávka, ktorú môže využívať ktokoľvek, komu záleží na dobre pripravenom jedle.

Trojstupňová elektrická brúska na nože

Trojstupňová elektrická brúska na nože pozostáva z dvoch kónických brúsnych stupňov s jemnými brúsnymi čiastočkami z diamantu a jedného leštiaceho stupňa s flexibilným brúsnym kotúčom. Za pár chvíľ vám elektrický brúsič nožov v troch krokoch zabezpečí predbrúsenie/ ostrenie/ obťahovanie. Šetrí čas aj nervy pri krájaní. Nájdete u nás aj náhradné páry diamantových kotúčov s rôznou jemnosťou.

Profesionálna elektrická brúska na nože je spoľahlivá

Profesionálni kuchári sú odkázaní na ostrý a kvalitný nôž, ktorý zabezpečuje rýchlu prípravu jedál. Aj vtedy vie byť veľmi nápomocná elektrická profi brúska na nože, ktorá zabezpečí:

- Rýchle nabrúsenie noža

- Žiadna strata času

- Jednoduchosť používania

- Bezpečie pri brúsení

- Efektivitu pri práci

Kuchári aj kuchárky sa teda v prípade nedostatočne ostrého noža môžu spoľahnúť, že elektrický brúsič nožov rýchlo a bezstarostne vyrieši ich problém a nestratia cenný čas.


Nože IVO pre dokonalý zážitok z varenia. Odporúča šéfkuchár Peter Varga a Milan "Junior" Zimnýkoval.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-17 z celkovo 17 záznamov.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 312 hodnotení