Máte otázky?

Kristína Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00-12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravé fľaše

Popis kategórie

Vyjadrite svoj smäd! Zdravé fľaše Kambukka sú vyrábané výlučne v Belgicku. Neobsahujú BPA, netečú, nezapáchajú a jednoducho sa čistia.

Fľaše Kambukka sú štýlové, ale to nie je všetko. Umožňujú zážitok z pitia vďaka patentovaným vlastnostiam. Sú to viečka, ktoré sa hodia na každú fľašu Kambukka, dizajn, ktorý je 100 % nepriepustný (tekutina nevytečie) a materiál, ktorý nezanecháva žiadne škvrny ani pachy. Navyše sa ľahko čistia vďaka patentovanej technológii Snapclean®.

Môžete si vybrať buď klasické fľaše na vodu, alebo termofľaše, ktoré udržia vaše nápoje studené po celý deň, a tiež termohrnčeky, do ktorých môžete naliať aj ľadový či horúci nápoj a ich teplota zostane nemenná hodiny.

Rozlúčte sa s jednorázovými fľaškami na vodu alebo kávu a nahraďte ich novou, udržateľnou, trvanlivou a štýlovou alternatívou. Fľaše Kambukka vydržia roky! Majú nadčasový dizajn a vďaka širokej ponuke si isto nájdete tú, ktorá dokonale zapadá do vášho životného štýlu. Nebudete mať potrebu kúpiť si novú. Zadovážte si svoju fľašu Kambukka a napĺňajte ju znova a znova. Aj týmto jednoduchým krokom pomôžete zlepšiť životné prostredie.

Nože IVO pre dokonalý zážitok z varenia. Odporúča šéfkuchár Peter Varga a Milan "Junior" Zimnýkoval.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-17 z celkovo 55 záznamov.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 342 hodnotení