• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Novinky EGOchef: Moderné a štýlové rondony, ktoré sú súčasným hitom

Talianska móda do kuchyne EGOchef je najmä pohodlná a dostupná, zároveň aj štýlová a crazyDo našej ponuky sme doplnili skvelé novinky z tejto dielne, ktoré odrážajú aktuálne trendy v obliekaní profi kuchárov - nové materiály, strihy aj farby. Samozrejme nechýbajú ani nové "šialené" vzory, pretože byť crazy je v kuchyni niekedy nevyhnutnosťou. :)

Kuchárske rondony VIP

Kuchárske rondony VIP

Najnovší HIT medzi kuchárskym oblečením sú takéto košelové rondony. Pre pánov aj pre dámy. Sú jednoduché a vzdušné, čo z nich robí moderný kúsok do kuchyne.

U nás ich nájdete v 4 najžiadanejších farbách - jeans, sivá, čierna, biela - s praktickým zapínaním v strede na cvoky, s golierom a so sieťovinou na chrbte. Dlhý rukáv s vreckom, pohodlný materiál, moderný strih. NÁJDETE ICH TU.

Kuchárske rondony TWINS

Kuchársky rondon TWINS

Moderné a štýlové rondony TWINS v dvojfarebnej kombinácii. S pohodlnou sieťovinou na chrbte, s praktickým zapínaním na cvoky a vďaka ľahkému materiálu sú tieto rondony to pravé, čo potrebujete v kuchyni. Môžete si vybrať z dvoch farebných prevedení - kombinácia sivej alebo jeans. NÁJDETE ICH TU.

Kuchárske rondony METAL

Kuchárske rondony METAL

Pre "metalistov", ale aj pre "depešákov". :) Kto by nechcel mať METÁL na krku. :) 

Kuchársky rondon METAL má moderný vzhľad, je z kvalitného materiálu a má štýlové prevedenie so skrytým zapínaním na cvoky doplnené o 3 kvalitné gombíky s oceľovým - METALickým - vzhľadom. Kuchársky rondon presne pre vás! NÁJDETE ICH TU.

Kuchárske rondony OTTAVIO TENCEL

Kuchárske rondony Ottavio Tencel

Váš najobľúbenejší rondon Ottavio už nie je len z mikrovlákna. Aktuálnym hitom medzi materiálmi je práve tencel. Čo je to tencel? 

  • Je to vlákno rastlinného pôvodu, jeho výroba je vysoko ekologická
  • Udržiava vás v chlade a suchu - reguluje odparovanie prebytočnej vlhkosti, má chladiaci účinok vďaka rýchlej absorbcii potu, pohlcuje vlhkosť oveľa rýchlejšie ako bavlna
  • Veľmi jemný k vašej pokožke - má veľmi hladký povrch, preto je tkanina lesklá, mäkká a príjemná na dotyk, nespôsobuje podráždenie

Materiál Tencel robí z rondonu skvelé oblečenie do kuchyne. Ľahučký ako pierko a navyše s pohodlnou a praktickou sieťovinou na chrbte. A samozrejme so skrytým zapínaním na cvoky, ktoré k tomuto rondonu neodmysliteľne patrí. NÁJDETE ICH TU.

Vzorované kuchárske rondony a ďalšie oblečenie

Kuchársky rondon vzorovaný

Vzor farebný maskáč

Niekto miluje vzorované oblečenie a iný by si ho naopak nikdy neobliekol. Ak patríte do tej prvej skupiny a na crazy vzory nedáte dopustiť, dávame vám do pozornosti tieto novinky. Farebné maskáče, smrtky z Mexika alebo Love&Peace? RONDONY NÁJDETE TU.

Na rondonoch, nohaviciach, čiapkach, zásterách, šatkách na hlavu, ... Môžete byť nimi priam posiaty. :) NÁJDETE TU.

Štýlové zástery ku krku ROCK

Kuchárska zástera ROCK

Rock it! Až 4 farebné kombinácie tejto zástery. Farebne odlíšené vrecká a pracky robia tieto zástery neprehliadnuteľné. Na pracke sú gombíky, vďaka ktorým si jednoducho nastavíte dĺžku zástery. NÁJDETE ICH TU.

Kuchárske zástery ku krku so zaväzovaním DO KRÍŽA

Kuchárske zástery so zaväzovaním do kríža

Veľký hit! Zástery sa zaväzujú na chrbte do kríža, a to z nich robí štýlový kúsok. Opäť v 4 najobľúbenejších farbách, z ktorých sa nedá nevybrať. NÁJDETE ICH TU.

Kuchárska baretka na doladenie vášho nového outfitu

Kuchárska baretka

Nový rondon alebo zásteru úplne jednoducho doladíte modernou kuchárskou baretkou. V našej ponuke nájdete množstvo typov a farieb, medzi nimi aj sivúčiernujeans baretku. NÁJDETE ICH TU.

Copyright © 2020 Profi Vision, s. r. o., All rights reserved

Foto: EGOchef

Kuchárske oblečenie a obuv

Zdieľajte, aby sa o novinkách dozvedelo čo najviac vašich známych.

Kategórie článku

Prečítajte si aj

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info