• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava

odporúčame
EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava
EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava

EPICURE nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava

Kód: W-3981/16

Nôž kuchársky 16cm, 1/2 hlava. Nové nože EPICURE kombinujú cnosti dvoch veľkých filozofií: efektívnosť a ľahkosť japonských nožov spolu s nemeckou kvalitou a bezpečnosťou. EPICURE stelesňuje nový typ noža - ten, ktorý pracuje vo všetkých druhoch kuchýň a nastavuje štandard vo funkcii a výkonu. EPICURE je kuchynským náradím pre všetky výzvy, ktoré je v kuchyni potreba zvládnuť.
Viac info
Vyberte si variantu!
144,90 € s DPH 120,75 € bez DPH
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
1 ks skladom.
Už ďalší pracovný deň môže byť u vás. Pri objednaní tovaru do 12:00.
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Nôž kuchársky

dĺžka čepele: 16cm, 1/2 hlava, 

Rad: EPICURE

Prevedenie: Kované nože

Varenie nie je len príprava jedla. 

Varenie reprezentuje pocity a veľké udalosti, malé katastrofy a veľké triumfy, adrenalín a endorfíny. Varenie je prístup k životu - a ako taký vyžaduje ten správny nôž! 

Nové nože EPICURE kombinujú cnosti dvoch veľkých filozofií: efektívnosť a ľahkosť japonských nožov spolu s nemeckou kvalitou a bezpečnosťou. EPICURE stelesňuje nový typ noža - ten, ktorý pracuje vo všetkých druhoch kuchýň a nastavuje štandard vo funkcii a výkonu. EPICURE je kuchynským náradím pre všetky výzvy, ktoré je v kuchyni potreba zvládnuť.

Premyslené do najmenšieho detailu. 

ČEPEĽ 

Každá čepeľ bez výnimky je navrhnutá, aby mala širší tvar, vyvíjala väčší tlak na krájaný predmet a vďaka tomu pracovala s oveľa vyššou účinnosťou. Zároveň zaručuje zvýšenú bezpečnosť a znateľne jednoduchšie použitie: širšia kontaktná plocha ponúka nielen lepšiu kontrolu pri vedení noža, ale tiež pomáha rýchlo a čisto dopraviť potraviny do hrnca. 

HLAVA 

Novo vyvinutý zakrivený tvar hlavy účinne chráni prsty pred ostrou čepeľou a poskytuje väčšiu bezpečnosť a kontrolu pri krájaní. 

RUKOVÄŤ 

Profil rukoväte je na začiatku široký a na konci zúžený na prispôsobenie sa prirodzenému pohybu ruky. Výsledkom je ideálny úchop. Materiál rukoväte pozostáva z prírodných vlákien a živice. Kombinuje tak komfortný pocit z dreva s robustnými a hygienickými vlastnosťami plastu. Materiál je vyrábaný v USA, rukoväť je spracovaná už v Solingene. 

VYVÁŽENIE 

Vďaka inovatívnej geometrii hlavy a širšiemu tvaru čepele je hmotnosť sústredená uprostred noža. Výsledkom je rovnomerné vyváženie, ktoré zaručuje rýchlu a jednoduchú prácu s nožom, bez námahy. To sú vlastnosti tvoriaci EPICURE - skvelé nápady, realizované v dokonalej podobe. Čepeľ má optimálny brúsny uhol cca 15 °. 

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof kuchynské nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info