Máte otázky?

Kristína Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00-12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchárske oblečenie, Portwest, m

Popis kategórie

Kuchárske oblečenie v mnohých prevedeniach pre profesionálnych aj hobby kuchárov. Vyber si najvhodnejší produkt zo sortimentu Profikuchar.sk ešte dnes. Zaujali ťa produkty z kategórie Kuchárske oblečenie s parametrami: Portwest, m, alebo siahneš po niečom inom?

Nože IVO pre dokonalý zážitok z varenia. Odporúča šéfkuchár Peter Varga a Milan "Junior" Zimnýkoval.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-12 z celkovo 12 záznamov.

Ako vybrať gastro oblečenie pre kuchárov 

Na kuchárske oblečenie sa kladú vysoké nároky. Musí odolať horúčave a rozpálenému oleju, udržať vás v suchu, a pritom stále pôsobiť reprezentatívne pre prípad, že by ste museli vstúpiť do podniku plného hostí. Osvedčenou voľbou sú cool vent rondony s krátkym rukávom a priedušnou sieťovinou na chrbte, kuchárske nohavice z bavlny a štýlové kuchárske čiapky. Podľa vlastného uváženia môžete pracovné oblečenie pre gastronómiu doplniť aj zásterou, originálnou šatkou na krk alebo farebnými gombíkmi do rondonu. 

Ako vybrať vhodnú kuchársku obuv 

Práca v kuchynskom prostredí so sebou nesie určité riziká – či už je to prskajúci olej a vriaca voda, nabrúsené nože, alebo napríklad ťažká liatinová panvica. Aby ste celodennú smenu prežili bez úhony, potrebujete kvalitnú obuv pre kuchárov, ktorá je vyrobená z pevného a odolného materiálu, má uzavretú špičku a protišmykovú podrážku. Pre ešte väčšie pohodlie si neváhajte zaobstarať anatomicky tvarované vložky do kuchárskych topánok a antibakteriálne ponožky, ktoré vaše nohy udržia svieže, suché a bez zápachu.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 345 hodnotení