Máte otázky?

Kristína Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00-12:00 a 13:00 - 16:30)

Kambukka

Popis výrobcu

Kambukka je belgická premium značka. Navrhuje moderné fľaše na pitie, ktoré sa hodia k vášmu aktívnemu životnému štýlu a osobnosti. Vďaka nim vyjadríte svoj smäd po zážitkoch, po zábave, po akcii. Fľaše sú vyrábané výlučne v Belgicku, od prvého brainstormingu, až po finálne testy. Po 10 rokoch skúseností v Kambukke presne vedia, ako uspokojiť potreby rôznych zákazníkov po celom svete.

Fľaše Kambukka sú štýlové, ale to nie je všetko. Umožňujú zážitok z pitia vďaka patentovaným vlastnostiam. Sú to viečka, ktoré sa hodia na každú príležitosť, dizajn, ktorý je 100 % nepriepustný (tekutina nevytečie) a flaše z materiálu, ktorý nezanecháva žiadne škvrny ani pachy a ktoré sa ľahko čistia vďaka funkcii Snapclean®. 

Jediná flaša, ktorú budete kedy potrebovať!

Rozlúčte sa s jednorázovými fľaškami na vodu alebo kávu a nahraďte ich novou, udržateľnou, trvanlivou a štýlovou alternatívou. Fľaše Kambukka vydržia roky! Majú nadčasový dizajn a vďaka širokej ponuke si isto nájdete tú, ktorá dokonale zapadá do vášho životného štýlu. Nebudete mať potrebu kúpiť si novú. Zadovážte si svoju fľašu Kambukka a napĺňajte ju znova a znova. Aj týmto jednoduchým krokom zlepšíte životné prostredie.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-18 z celkovo 55 záznamov.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 342 hodnotení