• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF

odporúčame
Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF
Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF

Peter Varga: IN THE HANDS OF A CHEF

Kód: Lit46

26 receptov od skvelého šéfkuchára s dobrým srdcom! Autor vydal knihu na vlastné náklady a celý výťažok z predaja bude odovzdaný na pomoc chorým detičkám - onkologickým pacientom na bratislavských Kramároch. Podporte dobrú vec!
Viac info
Vyberte si variantu!
13,20 € s DPH 12,00 € bez DPH
Výrobca: Ikar
Dostupnosť:
Skladom > 5ks.
Už ďalší pracovný deň môže byť u vás. Pri objednaní tovaru do 12:00.
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

IN THE HANDS OF A CHEF

Autor: Peter Varga, šéfkuchár hotela The Gibson v Dubline

Vydavateľstvo: PBtisk, a. s.

O knihe slovami autora:

"Kniha vznikla ako poďakovanie mojej nebohej babičke, ktorá prvá objavila vo mne talent kuchára a naučila ma variť, nielen podľa receptov, ale hlavne srdcom a s láskou. Výťažok z celého predaja knihy venujem pre Crumlin Children Hospital v írskom Dubline - je to Detská nemocnica, ktorá je špecializovaná pre deti s rôznymi chorobami a dožívajú sa veku maximálne 6 až 7 rokov… Myšlienka pomôcť týmto deťom mi napadla, keď som sa zoznámil s mojím kolegom, ktorého syn je vážne chorý a je pacientom nemocnice Crumlin v Írskom Dubline. Po návšteve nemocnice som zistil, akú má život silu a hodnotu a deti sú práve tie, ktoré za svoj osud nemôžu.

Knihu vydávam na vlastné náklady. Cítim potrebu skrášliť svojou prácou, ktorá ani nie je prácou, ale pre mňa koníčkom a poslaním, týmto deťom krátky čas, ktorý dostali k dispozícii na tomto svete.

V mojej kuchárskej knihe ‘’V rukách kuchára‘’ všetci milovnici dobrého jedla nájdu 26 anglických receptov z mojej tvorivej dielne. Obsahuje recepty na predjedlá, šaláty, hlavné chody či dezerty, ale aj bezlepkové jedlá. Snažil som sa vybrať nie najnáročnejšie pochúťky, ale jedlá, ktoré dokáže každý z nás uvariť, ak má cit, chuť a lásku k jedlu. Na knihe som intenzivne pracoval 7 mesiacov a dal som do nej maximum, čo som vedel a dúfam, že to čitatelia ocenia a prispejú jej kúpou na dobročinú vec.

Spolupráca s Keithom Owensom, ktorý je hlavným fotografom knihy, bola výborná. Oslovila ho myšlienka pomôcť spomínaným malým pacientom a podľa jeho slov by to urobil veľmi rád znova."

My len doplníme, že predajom knihy cez obchod profikuchar.sk prispejete na pomoc chorým detičkám na Slovensku - slovenským onkologickým pacientom. Celý výťažok z predaja knihy cez náš obchod bude odovzdaný rodičom týchto detičiek. Tak si to želá autor knihy Peter Varga a my jeho prosbu s veľkou vďakou a pokorou splníme.

O autorovi:

Peter Varga pochádza z dedinky Tureň pri Senci. K vareniu privoňal vďaka svojej babičke, ktorá ho už ako 4 ročného naučila pripraviť nie jednoduché jedlo, rovno ťahanú štrúdľu. :) Za kuchára sa vyučil v Nových Zámkoch. Pôsobil vo Vajnoroch, neskôr v bratislavskej reštaurácii Erato, či v hotelovej reštaurácii hotela Marrols. Po skvelej práci prišla prvá ponuka do zahraničia - otvoriť 2 talianske reštaurácie v Írskom Dubline. S úspechmi rástla chuť a láska k vareniu, preto Peter pokračoval v zdokonaľovaní v špičkovom hoteli The Gibson v Dubline. Tu pôsobí už niekoľko rokov ako šéfkuchár. Ako hovorí, zahraničie ho naučilo vážiť si kolegov, klientov a všetkých ľudí okolo seba. V zahraničí varil aj pre tím speváčky Beyoncé, Jennifer Lopez, Justin Biebera, Simply Red, Andrea Bocelli, či pre futbalistov FC Liverpool.

Peter vydal knihu receptov "In the Hands of a Chef". Kniha vznikla ako poďakovanie jeho nebohej babičke, ktorá v ňom ako prvá objavila talent kuchára a naučila ho variť nielen podľa receptov, ale hlavne srdcom a s láskou. Peter má skutočne veľmi dobré srdce, a to dokazuje aj tým, že celý výťažok z predaja tejto knihy venuje nevyliečiteľne chorým detičkám, ktoré ležia detskej nemocnici Crumlin Children Hospital v írskom Dubline.

Čoskoro vydá aj ďalšiu knihu receptov, ale medzitým ešte podpísal exkluzívnu zmluvu na natáčanie relácie The First Date pre írsku televíziu RTE. Špeciálnu zmluvu na krátku dobu má aj so spoločnosťou NBC Universal. My sa veľmi tešíme, že sa Petrovi tak darí a držíme mu palce aj do budúcna!

Viac o autorovi sa dočítate v tomto článku.

  • Väzba: pevná väzba
  • Počet strán: 60
  • Rozmer: 190 x 255 x 10 mm
  • Jazyk: anglický jazyk
  • Rok vydania: 2016
POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Ikar

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info