• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4347

odporúčame
Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4347 Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4347

Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4347

Kód: W-4347

2-stupňový ostrič nožov. 1. stupeň (karbid) pre hrubé brúsenie - zostrí tupé hrany / 2. jemný stupeň (keramika) je vhodný ako aj pre jemné brúsenie v spojení s 1. stupeňom, tak aj pre pravidelné ostrenie čepele - poskytuje leštené, ako britva ostré hrany. Je možné použiť na vrúbkované i zúbkované ostrie (cez keramický jemný stupeň).
Viac info
Vyberte si variantu!
17,90 € s DPH 14,92 € bez DPH
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
Skladom > 5ks.
Už ďalší pracovný deň môže byť u vás. Pri objednaní tovaru do 12:00.
Na stiahnutie:
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

  • dvojstupňový ostrič nožov: 1. stupeň (karbid) pre hrubé brúsenie - zostrí tupé hrany / 2. jemný stupeň (keramika) je vhodný ako aj pre jemné brúsenie v spojení s 1. stupeňom, tak aj pre pravidelné ostrenie čepele - poskytuje leštené, ako britva ostré hrany
  • je možné použiť na vroubkované i zúbkované ostrie (cez keramický jemný stupeň)
  • mäkká rukoväť
  • bezpečné a ľahké použitie
  • použitie: Položte brúsku na rovnú pracovnú plochu. Držte brúsku jednou rukou a rukoväť noža druhou rukou. Zadný koniec čepele noža vložte do drážky s brúsnymi lamelami v uhle 90°, potom čepeľ za použitia mierneho tlaku na čepeľ pretiahnite do špičky. Opakujte túto akciu vždy od zadného konca čepele do špičky (nikdy tam a späť) a to buď prostredníctvom karbidovej alebo keramickej drážky. Za účelom dosiahnutia čo najlepšieho výsledku by čepele mali byť čistené pred a po každom brúsení. Po použití brúsky ho očistite vlhkou handričkou alebo jemným kartáčikom a utrite do sucha. Neoplachujte tečúco
POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof kuchynské nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info