• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4348

odporúčame
Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4348 Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4348 Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4348 Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4348
Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4348 Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4348

Wüsthof Brúska na nože dvojstupňová 4348

Kód: W-4348

Inovatívna dvojstupňová brúska vhodná na použitie ľavou aj pravou rukou. Prvý stupeň pre hrubé brúsenie zaostrí tupé hrany, druhý stupeň je vhodný ako pre jemné brúsenie v nadväznosti na prvý stupeň, tak pre pravidelné ostrenie čepele.
Viac info
Vyberte si variantu!
31,90 € s DPH 26,58 € bez DPH
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
4 ks skladom.
Už ďalší pracovný deň môže byť u vás. Pri objednaní tovaru do 12:00.
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Inovatívna dvojstupňová brúska vhodná na použitie ľavou aj pravou rukou.

  • prvý stupeň pre hrubé brúsenie zaostrí tupé hrany
  • druhý stupeň je vhodný ako pre jemné brúsenie v nadväznosti na prvý stupeň, tak pre pravidelné ostrenie čepele


Nože s vrúbkovaným okrajom by mali byť brúsené iba pomocou druhého stupňa. Keramické lamely nabrúsia ostrie tak, že nôž znovu získa svoju pôvodnú ostrosť. Zariadenie produkuje rezný uhol približne 30 stupňov, ktorý je vhodný pre brúsenie všetkých druhov nožov. Ergonomická rukoväť a protišmyková základňa brúsky zaisťujú bezpečnú manipuláciu.

Použitie brúsky:
Zadný koniec čepele noža vložte zvislo do drážky s brúsnymi lamelami, potom čepeľ jemne pretiahnite do špičky. Medzitým rukoväť zariadenia držte v druhej ruke. Tento postup opakujte podľa otupenia čepele. Za účelom dosiahnutia čo najlepšieho výsledku by čepele mali byť čistené pred a po každom brúsení.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof kuchynské nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info