• overené zákazníkmi
 • nakupujbezpecne.sk

Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348

Zľava 30%
Odporúčame
Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348 Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348 Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348 Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348 Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348
Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348 Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348 Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348

Wüsthof CLASSIC IKON nôž kuchársky 20 cm + brúska ZADARMO 4596/20+4348

Kód: W-4596/20+4348

Perfektne vyvážený kuchársky nôž. Ergonomický design rukoväte vypracovaný v spolupráci s profesionálnymi kuchármi. dĺžka čepele 20 cm kľúčový nôž v kuchyni dokonale vyvážený - predĺženie vašej ruky na krájanie, sekanie či kockovanie všetkých druhov potravin. K nemu získate zadarmo Inovatívnu dvojstupňovú brúsku vhodnú na použitie ľavou aj pravou rukou. Rada: Classic Ikon Prevedenie: Kované nože
Viac info
Vyberte si variantu!
99,80 € s DPH 83,17 € bez DPH 142,80 € s DPH
Dĺžka čepele: 20 cm
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
1 ks skladom.
Už ďalší pracovný deň môže byť u vás. Pri objednaní tovaru do 12:00.
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Limitovaná edícia za zvýhodnenú cenu!

 • Kuchársky nôž Classic Ikon 4596/20  je perfektne vyvážený nôž, s ktorým ľahko nasekáte nadrobno bylinky ako aj nakrájate mäso, ryby, ovocie a zeleninu. Všestranný univerzálny nôž pre profesionálov a všetkých milovníkov varenia. Dĺžka čepele 20 cm

 • + Brúska na nože dvojstupňová Classic Ikon 4348 ZADARMOInovatívna dvojstupňová brúska vhodná na použitie ľavou aj pravou rukou.
 1. prvý stupeň pre hrubé brúsenie zaostrí tupé hrany
 2. druhý stupeň je vhodný ako pre jemné brúsenie v nadväznosti na prvý stupeň, tak pre pravidelné ostrenie čepele


Pozn. Nože s vrúbkovaným okrajom by mali byť brúsené iba pomocou druhého stupňa. Keramické lamely nabrúsia ostrie tak, že nôž znovu získa svoju pôvodnú ostrosť. Zariadenie produkuje rezný uhol približne 30 stupňov, ktorý je vhodný pre brúsenie všetkých druhov nožov. Ergonomická rukoväť a protišmyková základňa brúsky zaisťujú bezpečnú manipuláciu.

Použitie brúsky:

Zadný koniec čepele noža vložte zvislo do drážky s brúsnymi lamelami, potom čepeľ jemne pretiahnite do špičky. Medzitým rukoväť zariadenia držte v druhej ruke. Tento postup opakujte podľa otupenia čepele. Za účelom dosiahnutia čo najlepšieho výsledku by čepele mali byť čistené pred a po každom brúsení.

WÜSTHOF nože sú výrobky najvyššej kvality. Precízna výroba s dôrazom na detail robí tieto nože viac než len nástrojom na prípravu jedla. S nožmi WÜSTHOF zažijete kulinársky zážitok už pri príprave jedla.

Prečo práve nože WÜSTHOF:

 • vykované z jedného kusu ušľachtilej ocele
 • vynikajúca trvanlivosť a odolnosť noža
 • mimoriadna ostrosť čepele, ktorá sa ľahko udržuje
 • vysokoodolné voči korózii
 • bezškárové spojenie rukoväte a čepele zabezpečuje hygienické používanie
 • optimálne vyváženie pre krájanie bez námahy
 • vhodné pre profesionálnych kuchárov aj pre všetkých milovníkov varenia
 • kvalita vyrobená v Solingene v Nemecku

Kolekcia CLASSIC IKON vsádza na dizajn, ergonómiu a osvedčenú kvalitu. Perfektná kombinácia pre zážitok z krájania. Čierna plastová rukoväť je spojená s oceľovou čepeľou troma nitmi.

 • nože kované z jedného kusu chróm-molybdén vanádiovej ocele
 • moderný dizajn
 • pevné spojenie rukoväte prostredníctvom troch nitov
 • optimálne vyváženie noža pre uľahčenie práce
 • mimoriadna pevnosť a odolnosť voči korózii
 • ostrie čepele je kontrolované laserovou technológiou a ľahko sa obnovuje
 • vhodné do profesionálnych prevádzok i domácnosti

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof kuchynské nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info