• overené zákazníkmi
 • nakupujbezpecne.sk
Zľava 32%
odporúčame
Sada 2 nožov Wüsthof GOURMET + brúska zdarma 9654-1 Sada 2 nožov Wüsthof GOURMET + brúska zdarma 9654-1

Sada 2 nožov Wüsthof GOURMET + brúska zdarma 9654-1

Kód: W-9654-1

Sada 2 nožov Wusthof GOURMET + brúska zdarma. Limitovaná edícia za zvýhodnenú cenu! V darčekovej kazete. Táto sada nožov pozostáva z dvoch základných nožov a brúsky zdarma: Kuchársky nôž Gourmet - dĺžka čepele 20 cm 4562/20. Nôž na zeleninu Gourmet - dĺžka čepele 10 cm 4060/10. Brúska 4347 zdarma!
Vyberte si variantu!
55,00 € s DPH 45,83 € bez DPH 80,40 € s DPH
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
5 ks skladom.
Už ďalší pracovný deň môže byť u vás. Pri objednaní tovaru do 12:00.
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Limitovaná edícia za zvýhodnenú cenu! V darčekovej kazete.

Táto sada nožov pozostáva z dvoch základných nožov a brúsky zdarma:

 • Kuchársky nôž Gourmet - dĺžka čepele 20 cm 4562/20 - kľúčový nôž v kuchyni, dokonale vyvážený, na krájanie, sekanie všetkých druhov potravín

 • Nôž na zeleninu Gourmet - dĺžka čepele 10 cm 4060/10 - najuniverzálnejší nôž, na krájanie šalotky, cibule a byliniek, tiež na čistenie a krájanie zeleniny

 • Brúska 4347 zdarma! Dvojstupňový ostrič nožov: prvý stupeň (karbid) pre hrubé brúsenie vybrúsi tupé hrany, druhý stupeň (keramika) je vhodný ako pre jemné brúsenie v náväznosti na prvý stupeň, tak pre pravidelné ostrenie čepele - poskytuje leštené ako britva ostré hrany. Dá sa použiť na vrúbkované aj zúbkované ostrie (len keramický jemný stupeň). Mäkká rukoväť, bezpečné a jednoduché použitie. Použitie brúsky: Položte brúsku na rovnú pracovnú plochu. Držte brúsku jednou rukou a rukoväť noža druhou rukou. Zadný koniec čepele noža vložte do drážky s brúsnymi lamelami v uhle 90°, potom čepel za použitia mierneho tlaku na čepel potiahnite do špičky. Opakujte túto akciu vždy od zadného konca čepele do špičky (nikdy tam a späť). Za účelom dosiahnutia čo najlepšieho výsledku by čepele mali byť čistené pred a po každom brúsení. Po použití brúsky ju očistite vlhkou utierkou alebo jemnou kefkou a utrite do sucha. Neoplachujte pod tečúcou vodou.


WÜSTHOF nože sú výrobky najvyššej kvality. Precízna výroba s dôrazom na detail robí tieto nože viac než len nástrojom na prípravu jedla. S nožmi WÜSTHOF zažijete kulinársky zážitok už pri príprave jedla.

Prečo práve nože WÜSTHOF:

 • vynikajúca trvanlivosť a odolnosť noža
 • mimoriadna ostrosť čepele, ktorá sa ľahko udržuje
 • vysokoodolné voči korózii
 • optimálne vyváženie pre krájanie bez námahy
 • vhodné pre profesionálnych kuchárov aj pre všetkých milovníkov varenia
 • kvalita vyrobená v Solingene v Nemecku

Kolekcia Gourmet:

 • prevedenie: nekované nože
 • špeciálna protišmyková, plastová, ergonomicky tvarovaná rukoväť

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info