Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Paderno

Popis výrobcu

PADERNO ponúka širokú škálu nástrojov a pomôcok, ktoré vyhovujú potrebám profesionálnych kuchárov, domácich kuchárov a profesionálov v oblasti potravinárskych služieb.

Takmer storočná história a celosvetová pôsobnosť, to je spoločnosť Paderno, ktorá je nepostrádateľným medzinárodným benchmarkom pre všetkých odborníkov v oblasti stravovania. 

Spoločnosť Paderno bola založená v roku 1925 pod názvom "Alluminio Paderno" a špecializovala sa na výrobu hliníkových nádob a hrncov pre domácnosť. Dnes je Paderno poprednou medzinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou a predajom profesionálneho riadu a kuchynských potrieb pre reštaurácie a celý gastro priemysel. V roku 1997 nastala akvizícia s talianskou spoločnosťou Sambonet a v roku 2009 s nemeckou spoločnosťou Rosenthal. Tým sa rozšírilo portfólio značiek (Sambonet, Paderno, Arthur Krupp) o popredné značky porcelánového sektora (Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther a v roku 2013 aj Arzberg). 

Talianska skupina hrá v súčasnosti vo svete vedúcu úlohu pri výrobe vysokokvalitných výrobkov pre stôl a kuchyňu, zameranú na pokrytie všetkých potrieb požadovaných trhom.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-1 z 1 záznamu.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 224 hodnotení