• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Birkenstock

Na základe 230 ročnej tradície vo výrobe zdravotnej ortopedickej obuvi, s vlastným know-how, Vám spoločnosť Birkenstock garantuje top kvalitu svojich výrobkov. Základnou filozofiou spoločnosti je napodobovať a rešpektovať funkcie chodidiel, ktoré sú im prirodzené, dané od prírody.

Spoločnosť Birkenstock je rodinným podnikom, kde sa tieto tradície dodržujú. Birkenstock neznamená iba prvotriedne výrobky, ktoré sú starostlivo vyrábané s láskou k detailu a vysokým podielom ručnej práce. K dobrému menu značky prispievajú ďalšie pozitívnych inovácie. Napríklad výroba šetrná k životnému prostrediu a používanie vysokokvalitných, pevných a odolných materiálov, ktorými Birkenstock prispieva k ochrane životného prostredia. Taktiež veľká angažovanosť zamestnancov a ich motivácia prispievajú k následnej celkovej spokojnosti zákazníkov. S počtom desiatich závodov situovaných v Nemecku zostáva značka Birkenstock „Made in Germany” – od pracky až po podrážku.

Birkenstock ide s dobou – nepretržite inovuje svoje výrobky, aby držala krok s nárokmi svojich zákazníkov. Základom sú vlastné nové výrobné postupy, vývoj nových materiálov a modelov. Birkenstock zaručuje svojim zákazníkom špičkovú kvalitu, potešenie, radosť a zdravie pri chôdzi.

Zobrazených 1-5 z celkovo 5 záznamov.
Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info