• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO

odporúčamenovinka
Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO
Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO

Dekoračné lyžice (2 ks) PADERNO

Kód: G-47831-02

Profesionálna dekoračná lyžica na vytvorenie krásnych dekorácií na tanieri z pokrmov ako omáčky, pyré, smotana, karamel, čokoláda a pod. Na sladko či na slano. V balení sú 2 ks lyžíc - väčšia a menšia. Materiál: nerezová oceľ, akrylát.
Viac info
Vyberte si variantu!
33,20 € s DPH 27,67 € bez DPH
Výrobca: Paderno
Dostupnosť:
Na objednávku do 2 týždňov
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Profesionálna dekoračná lyžica na vytvorenie krásnych dekorácií na tanieri z pokrmov ako omáčky, pyré, smotana, karamel, čokoláda a pod. Na sladko či na slano.

  • V balení sú 2 ks lyžíc - väčšia a menšia.
  • Materiál: nerezová oceľ, akrylát.
  • Výrobca: PADERNO - ponúka širokú škálu nástrojov a pomôcok, ktoré vyhovujú potrebám profesionálnych kuchárov, domácich kuchárov a profesionálov v oblasti potravinárskych služieb.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Paderno

PADERNO ponúka širokú škálu nástrojov a pomôcok, ktoré vyhovujú potrebám profesionálnych kuchárov, domácich kuchárov a profesionálov v oblasti potravinárskych služieb.

Takmer storočná história a celosvetová pôsobnosť, to je spoločnosť Paderno, ktorá je nepostrádateľným medzinárodným benchmarkom pre všetkých odborníkov v oblasti stravovania. 

Spoločnosť Paderno bola založená v roku 1925 pod názvom "Alluminio Paderno" a špecializovala sa na výrobu hliníkových nádob a hrncov pre domácnosť. Dnes je Paderno poprednou medzinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou a predajom profesionálneho riadu a kuchynských potrieb pre reštaurácie a celý gastro priemysel. V roku 1997 nastala akvizícia s talianskou spoločnosťou Sambonet a v roku 2009 s nemeckou spoločnosťou Rosenthal. Tým sa rozšírilo portfólio značiek (Sambonet, Paderno, Arthur Krupp) o popredné značky porcelánového sektora (Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther a v roku 2013 aj Arzberg). 

Talianska skupina hrá v súčasnosti vo svete vedúcu úlohu pri výrobe vysokokvalitných výrobkov pre stôl a kuchyňu, zameranú na pokrytie všetkých potrieb požadovaných trhom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info