• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino

novinka
Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino
Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino

Kambukka Zdravá fľaša pre deti Lagoon 400 ml - Urban Dino

Kód: 11-04017

Kvalitná dizajnová zdravá detská fľaša, ktorá má náustok s krytom a slamku pre ľahké pitie bez zakláňania hlavy. Netečie. Univerzálne viečko, ktoré sa hodí na každý termohrnček a každú fľašu Kambukka, si môžete meniť podľa potreby dieťatka. - objem fľaše 400 ml - univerzálne veko s náustkom
Viac info
Vyberte si variantu!
17,90 € s DPH 14,92 € bez DPH
Záručná doba: 24 mesiacov
Objem: 400 ml
Vhodné do umývačky: áno
Výrobca: Kambukka
Dostupnosť:
2 až 5 pracovných dní
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Pre smädných superhrdinov

Vaši najmenší miláčikovia sa môžu hrať celý deň a popri tom popíjať z ich flašky. Vďaka milému dizajnu budú hrdí na svoju najnovšiu vecičku.

Kvalitná dizajnová zdravá detská fľaša, ktorá má náustok s krytom a zahnutú slamku pre ľahké pitie bez zakláňania hlavy až do poslednej kvapky. Tekutina nevytečie, fľaša nezapácha a neobsahuje BPA!

Univerzálne viečko, ktoré sa hodí na každý termohrnček a každú fľašu Kambukka, si môžete meniť podľa potreby dieťatka.

- objem fľaše 400 ml 

- univerzálne veko s náustkom 

- zošikmena slamka pre vypitie tekutiny aj z dna fľaše 

- materiál tritan: žiadne škvrny alebo pachy 

- Vaše dieťatko je v bezpečí - neobsahuje BPA 

- veko aj fľaša sú vhodné do umývačky 

- tekutina z fľaše netečie

- rozmery: výška 16,9 cm (13,1 cm bez viečka), priemer v najširšom bode 7,1 cm

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Kambukka

Kambukka je belgická premium značka. Navrhuje moderné fľaše na pitie, ktoré sa hodia k vášmu aktívnemu životnému štýlu a osobnosti. Vďaka nim vyjadríte svoj smäd po zážitkoch, po zábave, po akcii. Fľaše sú vyrábané výlučne v Belgicku, od prvého brainstormingu, až po finálne testy. Po 10 rokoch skúseností v Kambukke presne vedia, ako uspokojiť potreby rôznych zákazníkov po celom svete.

Fľaše Kambukka sú štýlové, ale to nie je všetko. Umožňujú zážitok z pitia vďaka patentovaným vlastnostiam. Sú to viečka, ktoré sa hodia na každú príležitosť, dizajn, ktorý je 100 % nepriepustný (tekutina nevytečie) a flaše z materiálu, ktorý nezanecháva žiadne škvrny ani pachy a ktoré sa ľahko čistia vďaka funkcii Snapclean®. 

Jediná flaša, ktorú budete kedy potrebovať!

Rozlúčte sa s jednorázovými fľaškami na vodu alebo kávu a nahraďte ich novou, udržateľnou, trvanlivou a štýlovou alternatívou. Fľaše Kambukka vydržia roky! Majú nadčasový dizajn a vďaka širokej ponuke si isto nájdete tú, ktorá dokonale zapadá do vášho životného štýlu. Nebudete mať potrebu kúpiť si novú. Zadovážte si svoju fľašu Kambukka a napĺňajte ju znova a znova. Aj týmto jednoduchým krokom zlepšíte životné prostredie.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info