Máte otázky?

Tímea Vám poradí

+421 2 800 12 333
(Po - Pia: 13:00 - 16:30)

Kuchárske oblečenie, Velilla Group Europe S.L.U., 65% polyester/ 35% bavlna, jemné biele pásy

Popis kategórie

Kuchárske oblečenie je pre kuchára veľmi dôležité, pretože nespĺňa len estetickú funkciu, ale predovšetkým má za úlohu chrániť telo kuchára pred zranením alebo popálením. V ponuke našej stránky www.profikuchar.sk nájdete kvalitné a funkčné kuchárske rondony - blúzy (veľká ponuka rondonov skladom, príp. naobjednávku), kuchárske nohavice, polokošele a tričká, kuchárske zástery, kuchársku obuv,šatky okolo krku,rukavice a tiež funkčné kuchárske čiapky. Ponúkame aj výhodné kuchárske sety. Myslíme aj na najmenších v časti pre deti

Funkčná, štýlová a hlavne bezpečná kuchárska obuv značiek Birki’s (Quality shoes made in Germany), Portwest a THOR od Suecos

. Kvalitné, moderné a funkčné kuchárske oblečenie obľúbených značiek EGOchef, Portwest, ChefWorks, WHITES CHEF CLOTHING a iné. Ponúkame tiež výrobky našej značky šité na Slovensku (zástery, šatky, čiapky).

Veľké množstvo kuchárskeho oblečenia a obuvi SKLADOM. Odosielame denne, preto už zajtra môžu byť Vaše! Na rondony, zástery či čiapky Vám vyšijeme akýkoľvek text alebo logo Vašej prevádzky. Čítajte viac tu a inšpirujte sa.

Nože IVO pre dokonalý zážitok z varenia. Odporúča šéfkuchár Peter Varga a Milan "Junior" Zimnýkoval.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

    S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

    Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo +421 2 800 12 333 alebo napíšte mail na profikuchar@profikuchar.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Ako vybrať gastro oblečenie pre kuchárov 

Na kuchárske oblečenie sa kladú vysoké nároky. Musí odolať horúčave a rozpálenému oleju, udržať vás v suchu, a pritom stále pôsobiť reprezentatívne pre prípad, že by ste museli vstúpiť do podniku plného hostí. Osvedčenou voľbou sú cool vent rondony s krátkym rukávom a priedušnou sieťovinou na chrbte, kuchárske nohavice z bavlny a štýlové kuchárske čiapky. Podľa vlastného uváženia môžete pracovné oblečenie pre gastronómiu doplniť aj zásterou, originálnou šatkou na krk alebo farebnými gombíkmi do rondonu. 

Ako vybrať vhodnú kuchársku obuv 

Práca v kuchynskom prostredí so sebou nesie určité riziká – či už je to prskajúci olej a vriaca voda, nabrúsené nože, alebo napríklad ťažká liatinová panvica. Aby ste celodennú smenu prežili bez úhony, potrebujete kvalitnú obuv pre kuchárov, ktorá je vyrobená z pevného a odolného materiálu, má uzavretú špičku a protišmykovú podrážku. Pre ešte väčšie pohodlie si neváhajte zaobstarať anatomicky tvarované vložky do kuchárskych topánok a antibakteriálne ponožky, ktoré vaše nohy udržia svieže, suché a bez zápachu.

Rokmi preverení výrobcovia a dodávatelia

Zobraziť všetkých výrobcov
 
Hodnotenie obchodu
Hodnotenie obchodu
Ako sú s nami zákazníci spokojní?
4,8 339 hodnotení