• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Tescoma mlynček na soľ VIRGO 24 cm

Tescoma mlynček na soľ VIRGO 24 cm Tescoma mlynček na soľ VIRGO 24 cm Tescoma mlynček na soľ VIRGO 24 cm
Tescoma mlynček na soľ VIRGO 24 cm

Tescoma mlynček na soľ VIRGO 24 cm

Kód: 658208.00

Vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletou soľou. Opatrený prvotriednym keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Vyrobený z odolného transparentného plastu a nehrdzavejúcej ocele. Čistite vlhkou utierkou a osušte, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.
Viac info
Vyberte si variantu!
26,60 € s DPH 22,17 € bez DPH
Hmotnosť: 501,00 g
Výrobca: Tescoma
Dostupnosť:
Na objednávku
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletou soľou. Opatrený prvotriednym keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Vyrobený z  odolného transparentného plastu a nehrdzavejúcej ocele. Čistite vlhkou utierkou a osušte, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.

Mlynčeky VIRGO: Elegancia, priezračný materiál aj špeciál na chilli!

S mlynčekom na korenie je to ako so ženou. Keď nájdete ten svoj, máte ho na celý život, hovorila s úsmevom britská kuchárska star Jamie Oliver. Ale ktorý je ten pravý? Jamie vám skôr neporadí, ale my v TESCOME áno – luxusné mlynčeky VIRGO, na tie sa dá vždy spoľahnúť!

Malé, stredné, veľké. Na soľ, korenie alebo chilli. Alebo také, ktoré môžete použiť na soľ alebo korenie podľa toho, ako sa vám to hodí. Štýlové priehľadné alebo luxusné drevené. V línii VIRGO sa nájde mlynček pre každého! „Ako pre transparentné, tak drevené mlynčeky platí, že majú vysoko odolný a účinný mlecí mechanizmus s nastaviteľnou hrúbkou mletia. A obidva sú charakteristické nadčasovým dizajnom,“ vysvetľuje hlavný dizajnér TESCOMY a autor mlynčekov Ladislav Škoda.

Tak ktorý z nich si máte vybrať? To záleží nielen na vašom vkuse, ale tiež štýlu kuchyne. „Konzervatívnejší užívateľ, ktorý má kuchyňu klasického strihu, siahne po drevenom mlynčeku. Fanúšikovia moderného dizajnu zase transparentné, ktoré sa viac hodia do kuchyne, kde dominujú priame a čisté línie,“ dodáva Škoda.

Uhladený, minimalistický dizajn

Mlynčeky z priehľadného plastu a nehrdzavejúcej ocele sa jednoducho plnia a sú transparentné, vždy budete vedieť, koľko korenia alebo soli zostáva vo vnútri. Mlynčeky sme rozlíšili aj farbou mlecieho mechanizmu , biela pre soľ, antracitová pre korenie.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Tescoma

Česká firma Tescoma sa vývojom a dizajnom kuchynských potrieb zaoberá už vyše 25 rokov! Svoje produkty distribuuje do viac ako 80 krajín celého sveta. Sortiment sa sústredí na kuchynské potreby určené na varenie, pečenie aj stolovanie. Tescoma produkty sa vyznačujú skvelým pomerom cena-výkon.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info