• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Wüsthof Organizér do zásuvky - plast 7279

Wüsthof Organizér do zásuvky - plast 7279 Wüsthof Organizér do zásuvky - plast 7279

Wüsthof Organizér do zásuvky - plast 7279

Kód: W-7279

Pre dokonalé uloženie Vášho najdôležitejšieho kuchynského náradia ponuka Wüsthof elegantný a praktický organizér do zásuvky z umelej hmoty, ktorá sa ľahko udržiava. Organizér je vhodný do všetkých štandardných zásuviek a výsuvov. Široká priehlbina pod rukoväťami v prednej časti organizéra uľahčuje vybratie nožov a tiež poskytuje ochranu pred ostrými čepeľami. Vďaka drážkam sú nože prehľadne oddelené a vždy po ruke. Bezpečný a pohodlný spôsob, ako ukladať nože.
Viac info
Vyberte si variantu!
29,90 € s DPH 24,92 € bez DPH
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
2 až 5 pracovných dní
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Pre dokonalé uloženie Vášho najdôležitejšieho kuchynského náradia ponuka Wüsthof elegantný a praktický organizér do zásuvky z umelej hmoty, ktorá sa ľahko udržiava. Organizér je vhodný do všetkých štandardných zásuviek a výsuvov. Široká priehlbina pod rukoväťami v prednej časti organizéra uľahčuje vybratie nožov a tiež poskytuje ochranu pred ostrými čepeľami. Vďaka drážkam sú nože prehľadne oddelené a vždy po ruke. Bezpečný a pohodlný spôsob, ako ukladať nože. 

  • rozmery: 43 cm x 22 cm x 4 cm (dxšxv)
  • materiál: plast
  • farba: biela, na 7 nožov s dĺžkou čepele až 23 cm
  • ideálna do kuchynskej zásuvky
  • nože sú bezpečne uložené v drážkach
  • organizér sa ľahko čistí, možno umývať prázdny v umývačke riadu

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof kuchynské nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info