• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

LOOFTLIGHTER

Odporúčame
LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER
LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER LOOFTLIGHTER

LOOFTLIGHTER

Kód: LOOF

S LOOFTLIGHTER® bude každé zapaľovanie pre Vás hračkou a zábavou. Zapaľovanie je veľmi jednoduché a rýchle.Stačí zapnúť LOOFTLIGHTER® do el. siete, stlačiť spúšťačí gombík a špičku namieriť na pevné palivo.
Viac info
Vyberte si variantu!
64,90 € s DPH 54,08 € bez DPH
Výrobca: Kamado
Dostupnosť:
1 ks skladom.
Už ďalší pracovný deň môže byť u vás. Pri objednaní tovaru do 12:00.

Štítky:

Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

LOOFTLIGHTER® je nový švédsky vynález na zapaľovanie pevného paliva, hlavne dreva, drevného uhlia, brikiet z drevného uhlia, eko brikiet (RUF, HARD), atď.. v kozube, krbe, piecke, grile...je rýchly, bezpečný a priateľský k životnému prostrediu.

S LOOFTLIGHTER® bude každé zapaľovanie pre Vás hračkou a zábavou. Zapaľovanie je veľmi jednoduché a rýchle.Stačí zapnúť LOOFTLIGHTER® do el. siete, stlačiť spúšťačí gombík a špičku namieriť na pevné palivo.

Napríklad naplnené ohnisko modelu KAMADO junior s drevným uhlím zapálite do 60 sekúnd a do 5 minút máte na teplomery 200°C.

Zariadenie je obzvlášť vhodné do gastrozariadení, kde sa vyžaduje rýchlosť a efektívnosť!!!

Rýchlosť - už po 60 sekundách je drevné uhlie, brikety či samotné drevo rozžhavené

Bezpečnosť - žiadny priamy plameň ohrozujúci okolie, ale vysokovýkonný elektrický motor bez fosílnych palív, a hliníkový kryt vďaka ktorému je ochladenie okamžité

Priateľský k životnému prostrediu - už nikdy nebudete musieť používať chemické podpaľovače pre zapálenie ohňa, ktoré sú škodlivé pre ľudské zdravie a prispievajú k emisiám CO2. Odteraz už len čistý horúci vzduch.

Technické údaje :

  • dĺžka : 45 cm
  • šírka: 6,5 cm
  • hmotnosť : 880 g ( 1330 g vrátane balenia )
  • dĺžka káblu : 3 m

Tri kroky k úspešnému zapáleniu grilu, krbu :

Priložiť LooftLighter tak aby sa dotýkal dreveného uhlia prednou časťou a zapnúť spínač.Po 20 - 30 sekundách po nažhavení paliva LooftLighter - elektrický zapalovač začať pomalým pohybom odťahovať.Až do úplného zapálenia smerovať LooftLighter - elektrický zapalovač na jedno miesto.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Kamado

Na rovinu - toto je pravdepodobne najlepší keramický gril na svete!

Môže sa to zdať ako odvážne tvrdenie, ale pozývame vás pozrieť sa Kamado Joe „pod čapicu“ a sami sa presvedčíte! Ak porovnáte Kamado Joe keramický gril s inými keramickými grilmi na trhu, čoskoro zistíte, že Kamado Joe je najlepšie stavaný gril na trhu. Samostatné komponenty grilu, ako aj celkový výsledok produktu, sú na špičkovej úrovni! Ale je toho oveľa viac na Kamado Joe, než sa na prvý pohľad zdá. Pozrite si našu ponuku a dozviete sa viac.

Pripravený na grilovanie do 15 minút!

Drevné uhlie sa rozhorí oveľa rýchlejšie ako brikety. S elektrickým zapaľovačom LooftLighter budete pripravený na grilovanie do 15 minút.

Dvoj-funkčný liatinový vrchnák na kontrolu teploty

KamadoJoe ponúka unikátny dvoj-funkčný vetrací systém. Vrchný diel ventilu (koliesko „sedmokráska“) sa používa pre nízkoteplotné varenie, zatiaľ čo spodná časť ventilu sa používa pri grilovaní, pečení či prudkom pečení. Tento systém vám dokonalú reguláciu teploty.

Menej popola znamená ľahšie čistenie

Vzhľadom na to, že hrudkové drevné uhlie produkuje menej popola ako drevné brikety, bude to jednoduchšie s čistením. Navyše nespálené drevné uhlie je možné znovu zapáliť pri ďalšom použití grilu. A KamadoJoe navyše teraz prichádza s patentovanou zásuvkou na popol, ktorá umožňuje vyčistiť gril oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info