• overené zákazníkmi
 • nakupujbezpecne.sk

Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska

Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska
Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska

Sada čínsky kuchársky nôž Wüsthof GOURMET + brúska

Kód: W-9282

Čínsky kuchársky nôž a brúska zdarma. Limitovaná edícia za zvýhodnenú cenu! Táto sada pozostáva z: Kuchársky nôž čínsky GOURMET - dĺžka čepele 18 cm 4691/18, Brúska 4347 zdarma!
Viac info
Vyberte si variantu!
64,90 € s DPH 54,08 € bez DPH
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
Na objednávku do 3 dní
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Čínsky kuchársky nôž a brúska. Limitovaná edícia za zvýhodnenú cenu!

Táto sada pozostáva z:

 • Kuchársky nôž čínsky GOURMET - dĺžka čepele 18 cm 4691/18 - leštené ostrie pre mimoriadnu ostrosť, prepracovaná rukoväť, pohodlná a bezpečná manipulácia, hygienický, vhodný pre krájanie potravín na veľmi tenké plátky a rezance, krájanie mäsa, zeleniny, byliniek a ovocia. Hmotnost 340 g. Nôž má tvar sekáčika, ale nie je vhodný na rezanie kostí.
 • Brúska 4347 zdarma! Dvojstupňový ostrič nožov: prvý stupeň (karbid) pre hrubé brúsenie vybrúsi tupé hrany, druhý stupeň (keramika) je vhodný ako pre jemné brúsenie v náväznosti na prvý stupeň, tak pre pravidelné ostrenie čepele - poskytuje leštené ako britva ostré hrany. Dá sa použiť na vrúbkované aj zúbkované ostrie (len keramický jemný stupeň). Mäkká rukoväť, bezpečné a jednoduché použitie. Použitie brúsky: Položte brúsku na rovnú pracovnú plochu. Držte brúsku jednou rukou a rukoväť noža druhou rukou. Zadný koniec čepele noža vložte do drážky s brúsnymi lamelami v uhle 90°, potom čepel za použitia mierneho tlaku na čepel potiahnite do špičky. Opakujte túto akciu vždy od zadného konca čepele do špičky (nikdy tam a späť). Za účelom dosiahnutia čo najlepšieho výsledku by čepele mali byť čistené pred a po každom brúsení. Po použití brúsky ju očistite vlhkou utierkou alebo jemnou kefkou a utrite do sucha. Neoplachujte pod tečúcou vodou.

WÜSTHOF nože sú výrobky najvyššej kvality. Precízna výroba s dôrazom na detail robí tieto nože viac než len nástrojom na prípravu jedla. S nožmi WÜSTHOF zažijete kulinársky zážitok už pri príprave jedla.

Prečo práve nože WÜSTHOF:

 • vynikajúca trvanlivosť a odolnosť noža
 • mimoriadna ostrosť čepele, ktorá sa ľahko udržuje
 • vysokoodolné voči korózii
 • optimálne vyváženie pre krájanie bez námahy
 • vhodné pre profesionálnych kuchárov aj pre všetkých milovníkov varenia
 • kvalita vyrobená v Solingene v Nemecku

Kolekcia Gourmet:

 • prevedenie: nekované nože
 • špeciálna protišmyková, plastová, ergonomicky tvarovaná rukoväť

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof kuchynské nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info