• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Wüsthof Brúska na nože 4343

Wüsthof Brúska na nože 4343 Wüsthof Brúska na nože 4343

Wüsthof Brúska na nože 4343

Kód: W-4343

Vyberte si variantu!
34,90 € s DPH 29,08 € bez DPH
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
Na objednávku
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Brúska na nože se dvěma keramickými ostriacími kotouči. Pro použití levou i pravou rukou. stabilní plastový kryt protiskluzová úprava bezpečné uchopení velká ochrana rukou použití brousku: Držte rukoväť brousku pevně jednou rukou a vložte zadní konec čepele svisle do drážky s brusnými keramickými kotouči. Poté čepel, za použití mírného tlaku na čepel, jednoduše protáhněte po celé její délce do špičky. Opakujte tuto akci dle otupení ostria. ostria můžete stejně snadno naostřit protahováním čepele tam a zpět mezi brusnými kotouči. Ať tak či onak, budete mít velmi ostré, dlouhotrvající nové ostria.
POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof kuchynské nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

Naposledy navštívené produkty

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info