• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

ChefsChoice elektrická brúska na keramické nože M700

ChefsChoice elektrická brúska na keramické nože M700 ChefsChoice elektrická brúska na keramické nože M700 ChefsChoice elektrická brúska na keramické nože M700
ChefsChoice elektrická brúska na keramické nože M700

ChefsChoice elektrická brúska na keramické nože M700

Kód: M700

ChefsChoice elektrická brúska na keramické aj oceľové nože 2-stupňová M700, bielo-šedá. Použitím pokročilej technológie diamantového brusiva je model M700 prvou elektrickou brúskou svojho druhu na trhu, ktorá dokáže vytvoriť neuveriteľne ostré a odolné 15° ostrie na obidvoch typoch nožov keramických aj oceľových.
Viac info
Vyberte si variantu!
206,90 € s DPH 172,42 € bez DPH
Výrobca: ChefsChoice
Dostupnosť:
1 až 2 pracovné dni
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

ChefsChoice elektrická brúska na keramické aj oceľové nože 2-stupňová M700, bielo-šedá

Použitím pokročilej technológie diamantového brusiva je model M700 prvou elektrickou brúskou svojho druhu na trhu, ktorá dokáže vytvoriť neuveriteľne ostré a odolné 15° ostrie na obidvoch typoch nožov keramických aj oceľových.
• Profesionálne nabrúsi keramické a oceľové nože v jedinom zariadení na brúsenie!
• Udivujúce ostré ostrie na kuchynských, domácich, ryby filetovacích, vreckových a zúbkovaných nožoch, či už keramických, alebo oceľových.
• 3-stupne: Pokročilá diamantová technológia brúsi nože rýchlo
• Diamantový ULTRAFLEX ™ dokončovací stupeň pre super ostré, mikroskopicky bezchybné, trvanlivé ostrie
• Opraví vyštiepané ostrie na keramických nožoch, rýchlo obnoví ostrie ako britva, pričom vytvára továrenský uhol ostria
• Precízne flexibilné pružné stabilizačné lamely pre presné vedenie čepele pod požadovaným uhlom

Vďaka elegantnému dizajnu s tromi stupňami ostrenia a presnému vedeniu noža, bude táto brúska ľahko brúsiť prakticky všetky kuchynské, domáce, ryby filetovacie a vreckové nože či už s keramickou alebo oceľovou čepeľou.
Model 700 je konečnou, cenovo dostupnou, v domácnosti použiteľnou brúskou pre brúsenie keramických nožov s presnosťou, ktorá sa rovná najvyššej kvalite výroby ostria!
Použitím pokročilej technológie diamantového brusiva a presných stabilizačných prvkov, je brúska schopná odstrániť väčšinu vyštrbení ostria a obnoviť profesionálny a dokonalejší fabrický uhol ostria, ktorý je ostrý ako britva.


Ako to funguje:
Začlenením niekoľkých stupňov, vysoko presnej stabilizácie uhlu a pokročilej technológie Diamond Hone®, ktoré urobili brúsky na nože Chef'sChoice® svetovo preslávenými pri výbere poprednými šéfkuchármi na svete, brúska na nože model 700 vytvára ostrie v tvare oblúka, ktorý je široko uznávaný pre ohromujúcu ostrosť a trvanlivosť. O tejto oblúkovej štruktúre ostria je známe, že je silnejšie a má dlhšiu trvácnosť, ako duto alebo konvenčné typu "V" brúsené ostrie.

Ak chcete brúsiť nože s oceľovou čepeľou všetkých zliatiny, použite stupne 1. a 3. Pri ostrení nožov s keramickou čepeľou použite 2. a 3. stupeň. Počiatočné stupne sú špeciálne navrhnuté pre brúsenie a zdokonaľovanie ostria, zatiaľ čo následná fáza leští ostrie na super ostré, geometricky presné ostrie, s dlhšou životnosťou.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

ChefsChoice

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info