• overené zákazníkmi
 • nakupujbezpecne.sk

Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha

Zľava 15%
Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha
Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha

Sada nožov Telier - 22 dielna + Kniha

Kód: DP002

Set za super cenu. Táto carving sada uspokojí aj náročnejšie potreby profesionálov. Sada obsahuje rôzne veľkosti a tvary čepieľok U, V, P a Z dlátok. Sada tiež obsahuje aj malý brúsny kameň, ktorý umožní udržiavať pomôcky stále ostré. Sada dlátok je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je zabalená v elegantnom koženkovom púzdre, ktoré ochráni vaše pracovné náradie.
Viac info
Vyberte si variantu!
58,90 € s DPH 49,08 € bez DPH 68,90 € s DPH
Výrobca: Paderno
Dostupnosť:
1 až 2 pracovné dni

Štítky:

Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Profesionálna sada Carvingových nožov

+ kniha Kouzla ze zeleniny a ovoce

Táto 22 dielna sada vám umožní vyrobiť z čerstvého ovocia a zeleniny originálne a jedinečné kúsky na slávnostné prezentácie, veľkolepé taniere a bufetové stoly. 

Uspokojí aj náročnejšie potreby profesionálov. Sada obsahuje rôzne veľkosti a tvary čepieľok U, V, P a Z dlátok. Sada tiež obsahuje aj malý brúsny kameň, ktorý umožní udržiavať pomôcky stále ostré. Sada dlátok je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je zabalená v elegantnom koženkovom púzdre, ktoré má ochrániť vaše pracovné náradie.

Sada obsahuje:

 • 7 x V dlátko obojstranné
 • 9 x U dlátka obojstranné
 • 4 x Z vlnkavé dlátka obojstranné
 • 3 x Rovný nôž obojstranný
 • 1 x brúsny kameň

Materiál: Nerezová oceľ

Výrobca: Paderno

Kouzla ze zeleniny a ovoce

Luděk Procházka, Vydavateľstvo: IKAR CZ

Carving si u nás našel už mnoho příznivců. Dekorace z vyřezávané zeleniny a ovoce se běžně objevují na slavnostních stolech od pětihvězdičkových hotelů až po rodinné oslavy. V době, kdy každý hledá cestu, jak své hosty zaujmout, se carving určitě mnohým hodí. A často pomůže kuchařským adeptům v získání zajímavějšího místa. Pomocí speciálních nožů a dlátek se naučíte vyřezávat z mrkve, celeru, kedlubny, lilku, papriky, vodního a cukrového melounu, nektarinky, ananasu i papáje...

Autorom knihy je Luděk Procházka: víťaž Svetovej kuchárskej olympiády IKA 2000, 2004 a 2008. Vyrezávaniu do zeleniny a ovocia sa venuje od roku 1998. Je priekopníkom, propagátorom a lektorom tejto techniky zdobenia v SR a ČR.

 • Počet strán: 112 strán
 • Väzba: pevná väzba
 • Rozmer: 216 x 304 mm
 • Hmotnosť: 750 g
 • Jazyk: český jazyk
 • ISBN: 9788024918303
 • Rok vydania: 2012
POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Paderno

PADERNO ponúka širokú škálu nástrojov a pomôcok, ktoré vyhovujú potrebám profesionálnych kuchárov, domácich kuchárov a profesionálov v oblasti potravinárskych služieb.

Takmer storočná história a celosvetová pôsobnosť, to je spoločnosť Paderno, ktorá je nepostrádateľným medzinárodným benchmarkom pre všetkých odborníkov v oblasti stravovania. 

Spoločnosť Paderno bola založená v roku 1925 pod názvom "Alluminio Paderno" a špecializovala sa na výrobu hliníkových nádob a hrncov pre domácnosť. Dnes je Paderno poprednou medzinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou a predajom profesionálneho riadu a kuchynských potrieb pre reštaurácie a celý gastro priemysel. V roku 1997 nastala akvizícia s talianskou spoločnosťou Sambonet a v roku 2009 s nemeckou spoločnosťou Rosenthal. Tým sa rozšírilo portfólio značiek (Sambonet, Paderno, Arthur Krupp) o popredné značky porcelánového sektora (Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther a v roku 2013 aj Arzberg). 

Talianska skupina hrá v súčasnosti vo svete vedúcu úlohu pri výrobe vysokokvalitných výrobkov pre stôl a kuchyňu, zameranú na pokrytie všetkých potrieb požadovaných trhom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info