• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

Wüsthof Brúska na nože 4344

Wüsthof Brúska na nože 4344 Wüsthof Brúska na nože 4344

Wüsthof Brúska na nože 4344

Kód: W-4344

Brúska na nože s dvomi keramickými ostriacimi kotúčmi pre rýchlu a jednoduchú údržbu ostria. Pre použitie ľavou aj pravou rukou. Nerozbitné púzdro funguje ako perfektná ochrana ruky. Špeciálne protišmykové gumové nožičky držia brúsku na mieste na každej pracovnej ploche. Dva keramické kotúče brúsia ostrie rovnomerne po celej dĺžke pod optimálnym uhlom.
Viac info
Vyberte si variantu!
29,90 € s DPH 24,92 € bez DPH
Výrobca: Wüsthof
Dostupnosť:
2 až 5 pracovných dní
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Brúska na nože s dvomi keramickými ostriacimi kotúčmi pre rýchlu a jednoduchú údržbu ostria. Pre použitie ľavou aj pravou rukou. Nerozbitné púzdro funguje ako perfektná ochrana ruky. Špeciálne protišmykové gumové nožičky držia brúsku na mieste na každej pracovnej ploche. Dva keramické kotúče brúsia ostrie rovnomerne po celej dĺžke pod optimálnym uhlom. 

Použitie brúsky: Držte rukoväť brúsky pevne jednou rukou a vložte zadný koniec čepele zvisle do drážky s brúsnymi keramickými kotúčmi. Potom čepeľ, za použitia mierneho tlaku na čepeľ, jednoducho pretiahnite po celej jej dĺžke do špičky. Opakujte túto akciu podľa otupenie ostria. Ostrie môžete rovnako ľahko naostriť preťahovaním čepele tam a späť medzi brúsnymi kotúčmi. Či tak alebo onak, budete mať veľmi ostré, dlhotrvajúce nové ostrie.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Výrobca

Wüsthof

Wüsthof Dreizack Solingen, to je rodinná firma fungujúca už 7 generácií, jedna z najväčších nožiarskych firiem založená pred vyše 200 rokmi v nemeckom Solingene. Od roku 1814 až do dnes je každý Wüsthof nôž odborne vyrobený práve v tomto meste.

Podnik v súčasnosti vedú Harald a Viola Wüsthofovci. Wüsthof nože sú vyrábané skúseným tímom 300 pracovníkov v dvoch výrobných zariadeniach v Solingene. Výroba sa riadi prísnymi pravidlami s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu, pričom súčasne zostáva šetrná k životnému prostrediu.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac ako 350 nožov a príslušenstva, ktoré nesú slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality (vášen, usilovnosť, dokonalosť).

Wüsthof kuchynské nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi a domácimi nadšencami, čo je aj dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom pre nemecký Národný tím kuchárov, rovnako ako aj ďalším medzinárodným kulinárskym tímom.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info