• overené zákazníkmi
  • nakupujbezpecne.sk

BRÚSKA NA NOŽNICE a NOŽE ČIERNA, 2-STUPŇOVÉ BRÚSENIE - MANUÁLNA

novinka
BRÚSKA NA NOŽNICE a NOŽE ČIERNA, 2-STUPŇOVÉ BRÚSENIE - MANUÁLNA BRÚSKA NA NOŽNICE a NOŽE ČIERNA, 2-STUPŇOVÉ BRÚSENIE - MANUÁLNA BRÚSKA NA NOŽNICE a NOŽE ČIERNA, 2-STUPŇOVÉ BRÚSENIE - MANUÁLNA BRÚSKA NA NOŽNICE a NOŽE ČIERNA, 2-STUPŇOVÉ BRÚSENIE - MANUÁLNA
BRÚSKA NA NOŽNICE a NOŽE ČIERNA, 2-STUPŇOVÉ BRÚSENIE - MANUÁLNA BRÚSKA NA NOŽNICE a NOŽE ČIERNA, 2-STUPŇOVÉ BRÚSENIE - MANUÁLNA

BRÚSKA NA NOŽNICE a NOŽE ČIERNA, 2-STUPŇOVÉ BRÚSENIE - MANUÁLNA

Kód: CC-M480

Univerzálny brúsič kombinuje ručné brúsenie nožov a nožníc jednou rukou, v kompaktný celok, ideálny pre domáce a dokonalým spoločníkom pre vonkajšie použitie. Začlenené brúsne elementy potiahnuté 100%-ným diamantovým brusivom. M480KS ľahko a rýchlo brúsi všetky kvalitné nože s rovným ostrím, vrátane kuchynských, domácich, vreckových a športových nožov. Poslúži tiež pri ostrení nožníc používaných v domácnosti, bez nutnosti demotáže čepelí nožníc. Funkcia multi-stupňového ostriaceho systému s presným uhlovým vedením čepele noža. Jednoduché použitie pravákom alebo ľavákom.
Viac info
Vyberte si variantu!
23,70 € s DPH 19,75 € bez DPH
Dostupnosť:
1 ks skladom.
Už ďalší pracovný deň môže byť u vás. Pri objednaní tovaru do 12:00.
Overený obchod
Overený obchod
Na trhu od roku 2011
Na trhu od roku 2011
Jednoduchá výmena veľkostí
Jednoduchá výmena veľkostí
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Slovenské výrobky
Slovenské výrobky
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Showroom v Bratislave
Showroom v Bratislave

Popis

Univerzálny brúsič kombinuje ručné brúsenie nožov a nožníc jednou rukou, v kompaktný celok, ideálny pre domáce a dokonalým spoločníkom pre vonkajšie použitie. 

Začlenené brúsne elementy potiahnuté 100%-ným diamantovým brusivom. M480KS ľahko a rýchlo brúsi všetky kvalitné nože s rovným ostrím, vrátane kuchynských, domácich, vreckových a športových nožov.
Poslúži tiež pri ostrení nožníc používaných v domácnosti, bez nutnosti demotáže čepelí nožníc. Funkcia multi-stupňového ostriaceho systému s presným uhlovým vedením čepele noža. Jednoduché použitie pravákom alebo ľavákom.

Ušetri čas a peniaze tým, že eliminuje potrebu vymeniť nožnice alebo ich posielanie na ostrenie!
Tento všestranný ručný brúsič nožníc vytvorí ako britva ostré hrany na vašich domácich, kuchynských, krajčírskych, univerzálnych nožniciach rýchlo a ľahko ...
Už nebudete musieť rozoberať vaše nožnice! Dvojfázová ostriaca funkcia systémom výmeny dorazu, brúsny element potiahnutý 100%-ným diamantovým brusivom a vodítko na vedenie čepele pod presným uhlom pre konvenčné brúsenie hrany nožníc.
Jemným diamantom pokrytá platňa ma v strede drážku pre ostrenie špicatých nástrojov, ako ihieľ, šípiek a pod. Kompaktný pre pohodlné uloženie. 

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Profi Vision s.r.o., Seberíniho 8, Bratislava 82103, +421904095654, profikuchar@profikuchar.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info